.

.

DJ професионални фаза посебен ефект DMX512 3000W добар ефект преносни чад магла atmasphere авион машина

DJ професионални фаза посебен ефект DMX512 3000W добар ефект преносни чад магла atmasphere авион машина

DEN 18288.00
Достапност


Точка Бр.
GLC-074
Точка Име
3000w чад машина
Контрола На Владата
dmx контрола
Моќност
3000w
Пакување
1pc пакет во еден картон
Тежина Вистинската тежина : 19kg, Пакување тежина : од 21kgr./пакет
Напон
220 V/110 V 50/60 HZ
Гориво
чадот масло
Начин На Плаќање
ТТ, Western Union, Paypal, Кредитна картичка
Имаме разни видови на чад машина,во зависност различни место да изберете различни моќ чад машина. Тоа е лесно да инсталирате и да работат. Тоа е широко се користат за ноќен клуб, диско, фаза шоу, концерт и слично.

Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Стил:
DMX Фаза Светлина
Повод:
Професионална Фаза & DJ
Бренд Име:
ЕНТУЗИЈАЗАМ
Број На Модел На:
GLC-074
Место на Потекло:
Кина
Моќта на располагање:
1500w, 3000w
Контрола на владата:
DMX контрола
Повод:
DJ клуб, Бар, Диско, Перформанси, Свадба, Прослава
R

Производи во категоријата