.

.

Gmei Оптички S2607 Rimless Наочари Рамка за Жените Rimless Eyewear Очила

Gmei Оптички S2607 Rimless Наочари Рамка за Жените Rimless Eyewear Очила

DEN 864.00
DEN 1727.04
-50 %
Достапност


Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Пол:
Жените
Број На Модел На:
S2607
Шаблон Тип:
Цврста
Рамка Материјал:
Легура
Бренд Име:
Gmei Оптички
Вметнете Rx Леќи:
Без Дополнителни Трошоци За Труд
Леќи кои би Можеле да се Вметнат:
SV&Progressives/Поларизирана/Photochromic/Затемнети
Леќи Слој:
AR/HMC/КАКО/UV400 Слој
Очила Функција:
Читање/Декоративни/Гледање Корекција
Рецепт За Потврда:
Пред Цел Леќа, Pls Потврдете Го Вашиот Рецепт
Леќи тип:
SV/Progressive/Photochromic/Поларизирана/Затемнети
Очила Рамка Врати&Наплата:
Наплата По Се Вратени Предмети
Рецепт Леќи Се Врати&Наплата:
Рецепт Леќа се Вратат не е Прифатена
PD Вредност(Pupillary Растојание):
PD е Потребно за Очила Собрание
превозот време:
Цел на Рецепт Очила е Подолго
R

Производи во категоријата