.

.

Трговија на големо (5pcs/многу) Висок Квалитет Eye Glasses Рамки за Жените Луксузни Eyewear Женска Myopia Леќа Жена Очила Рамка

Трговија на големо (5pcs/многу) Висок Квалитет Eye Glasses Рамки за Жените Луксузни Eyewear Женска Myopia

DEN 3420.00
DEN 3600.00
-5 %
Достапност


Трговија на големо (5pcs/многу) Висок Квалитет Eye Glasses Рамки за Жените Луксузни Eyewear Женска Myopia Леќа Жена Очила Рамка
Спецификација :
Модел БР.
Ако не исплата на Следење на Број e-mail во рок од 7 работни дена од потврдува плаќањето, ве молиме проверете ја вашата спам папката и тогаш контактирајте со нас.
Eyewear Додатоци Спортски Очила Мажите TR90 Флексибилни Рецепт Спортски Очила Нова 2014
Превозот :
Сите нарачки се испраќаат во рок од 1-2 работни дена од денот на исплата. :
331
Рамка или Без Рамка :
Целосен Материјал :
Висок Квалитет на Рачно Изработени Ацетат со дијамант декорација
Функција :
За Рецепт
Леќи На Материјал :
Acylic
Големина на :
52-16-138
Време на испорака :
Во 7 дена откако ќе се потврди
Извозните Пазари
Глобални
Eyewear & Додатоци oculos де grau feminino Камен Декорација Висока Моден Дизајнер Пеперутка НОВА Мода Eye Glasses
Почитувани Купувачи :
Боја може да се меша во многу!
1.
Треба да се враќа, се бара :
Бесплатни Dropshipp Eyewear Додатоци од Нерѓосувачки Челик oculeglasses Жените Женски Очила Оптички Нова 2014
Бесплатни Dropshipp Eyewear Додатоци од Нерѓосувачки Челик oculos eglasses Жените Женски Очила Оптички Нова 2014
Чекор 1) Контактирајте со нас преку Alibaba.Овој модел е во реално рачно изработени ацетат,никој нормален пластичен материјал.

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Пол:
Жените
Рамка Материјал:
Ацетат
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
ESNBIE
Број На Модел На:
331 трговија на големо
Рамка Материјал:
Вистинска Природа Рачно Изработени Ацетат
Големина:
52-16-138
боја:
Мулти Пурпурна/Црна/Мулти Сино/Мулти Браун
Лицето Форма Натпревар:
Било Лицето Форма
Употреба:
читање очила со оптичка леќа
Место на Потекло:
CN;ЏЕ
is_customized:
Yes
Обликот:
овална
Eyewear Додатоци:
Наочари Рамки
Функција:
бренд дизајнер
R

Производи во категоријата