.

.

PPG&PGG 2017 Луксузни Bijoux Накит мода Жените Шарм Кристал Буци Изјава Ѓердан Шест Бои Лигавче Ѓердани Приврзоци

PPG&PGG 2017 Луксузни Bijoux Накит мода Жените Шарм Кристал Буци Изјава Ѓердан Шест Бои Лигавче Ѓердани

DEN 381.00
DEN 522.24
-27 %
Достапност


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
PPG&PGG
Материјал:
Акрилик
Pendant Големина:
1-5 cm
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Број На Модел На:
PGG051
накит стил:
ѓердан
боја:
како фотографии
Материјал:
Легура
клиенти логото:
на располагање
grender:
Жените
Потекло:
Yiwu,Кина
Повод:
Годишнина,Свадба,Забава,Подароци
ѓердан стил:
Приврзоци Ѓердан
R

Производи во категоријата