.

.

2018 Ѓердан Ѓердан Мода Етничка Collares Гроздобер Позлатен Сребрен Синџир Мушка Pendant Изјава Ѓердан За Жените Накит

2018 Ѓердан Ѓердан Мода Етничка Collares Гроздобер Позлатен Сребрен Синџир Мушка Pendant Изјава Ѓердан

DEN 109.00
DEN 181.44
-40 %
Достапност

Да се обезбеди да се плати минимален данок, ние ќе изјави како"подароци" или "примероци" со ниска вредност. 3-15 работни дена >=$130
(Африка,Русија оние земји што се далеку од Кина сакате да со брзо експрес за слободни превозот треба над 280 ДОЛАРИ)
Се разбира,можете да изберете метод што треба !
3.
За нас
Yiwu Jiarui Накит Фирма е професионална накит компанија во Yiwu, која е симбол на пазар на стоки.

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
NA
Материјал:
Кристално
Пол:
Жените
Бренд Име:
ZOSHI
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Број На Модел На:
XL889
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Круг
Стил:
Гроздобер
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
na
Компатибилност:
na
Материјал:
Кристал Позлатен Сребрен Синџир ѓердани
Состојба:
100% Сосема Нов
Способност:
Висок квалитет ниска цена големи залихи брза испорака
ocassion:
Годишнината Ангажман Подарок Партија Свадба
Стил:
Приврзоци & Ѓердан Жена Макси Ѓердан
boho ѓердан:
Colar Изјава Ѓердани & Приврзоци Ѓердан
превозот:
Цел >100 usd Слободни DHLЕМСFEDEX(некои земја освен)
Други:
дали трговија на големо,не падне на превозот на фабрички цени
Должина:
fits all
R

Производи во категоријата