.

.

5PCS Нано 3.0 контролер компатибилен со arduino nano CH340 USB возачот НЕ КАБЕЛ НАНО V3.0

5PCS Нано 3.0 контролер компатибилен со arduino nano CH340 USB возачот НЕ КАБЕЛ НАНО V3.0

DEN 829.44
Достапност


Пакет се вклучени :
5 x Нано 3.0 контролер

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
нано 3.0
Бренд Име:
WeiKedz
R

Производи во категоријата