.

.

Бесплатен превозот DIY Сува батеријата RFID брава за влезна Врата се Заклучува smart електронски безжична заклучување на вратата со 1 далечинска контрола

Бесплатен превозот DIY Сува батеријата RFID брава за влезна Врата се Заклучува smart електронски безжична

DEN 4514.00
DEN 4752.00
-5 %
Достапност


Оваа цел
1 X заклучување(Без вклучуваат батеријата)
1 X RFID читач(во)
1 Xremote контролер(вклучува батерија)
10 X 13.56 MHZ keyfobs
3 X метални копчиња
Работна струја (МАКС) :

Број На Модел На:
SL01
Бренд Име:
FCARD
R

Производи во категоријата