.

.

Бесплатен превозот BBS синџир тркала Spider за средината вози мотор

Бесплатен превозот BBS синџир тркала Spider за средината вози мотор

DEN 684.00
DEN 720.00
-5 %
Достапност


Веледрогеријата BBS синџир тркала Spider Адаптер Gearing За Bafang 8fun Средината на Диск 36 V 250/350/500 W,48 V 350/500/750 W Моторни BBS01 BBS02
Тоа може да го користите на вашиот сопствен синџир прстен и решавање на 8 FUN над насочена проблем совршено!!!
Тоа вклучува :
1. П : Политика на Враќање : A : ние се трудиме да им служи на нашите клиенти. П : Повратна информација : A : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Бидејќи секој модел е различен и компоненти ќе се разликуваат, тоа е ваша одговорност е да се утврди најдобар начин да се инсталира електричен велосипед комплет на вашиот велосипед. Spacer За Миење
Ние сме ангажирани во електричен велосипед индустрија е повеќе од шест години, со професионален технички тим, високо квалитетни производи и прва класа на услуги.ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети и тоа е единствената причина на производот себе како дефект,штета,нешто што е продавачот е грешка,не купувачот е личен избор или неуспехот да се користи. за да го инсталирате, имаме инструкции може да им помогне на клиентите да ги конвертираат своите велосипед. Обичај 130 BCD Spider за Bafang Средината на Диск
2. Покрај тоа,предмети вратени мора да биде во оригинална услови.

Бренд Име:
EUNORAU
Тип:
Други
SKU:
BBS-SPIDER-130
Тип:
синџир тркала Spider
боја:
Црна
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
R

Производи во категоријата