.

.

2017 Нов Моден Викенд Мажите Елеци одговара на тенок младоженецот Sequins елеци злато сива Dj фаза мажите Танц перформанси Sequins Елеци

2017 Нов Моден Викенд Мажите Елеци одговара на тенок младоженецот Sequins елеци злато сива Dj фаза мажите

DEN 1413.00
DEN 1487.52
-5 %
Достапност


Детални Функција :
100% сосема нов, со ознака, пакување со opp вреќа
Боја : како на сликата шоу
Количина : 1 BUC Вест + Подарок Лак
Големина Информации :
Големина
Ознака Големина
Градите
Половината
Должина
S
92cm
85cm
50cm
М
95cm
88cm
52cm
L
99cm
92cm
54cm
XL
103cm
96cm
56cm
XXL
108cm
100cm
58cm
Внимание!!
мери со раце, ве молиме овозможи 1-3cm грешки
и боја можеби малку се разликува со реалноста, тоа е нормално.
не се избира големина од имагинација, ве молиме изберете според нашите големина на табела.

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Вест
Пол:
Мажи
Стил:
Моден
Затворање Тип:
Никој
Обвивка Материјал:
Полиестер
Јака:
V Деколте
Декорација:
Sequined
Материјал:
Полиестер,Spandex
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
Мажите Sequins Елеци
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Тенок
Облека Должина:
Краток
Затворање Тип:
Еден Гради
Маскирани:
No
Пополнување:
Памук
R

Производи во категоријата