.

.

100pcs/set=50*Влажни+50*Сува Леќи на Камерата LCD Екрани Прашина Отстранување Влажни Сува Ткаенина за Чистење на LCD екран Брише Трудови за камерата на телефонот

100pcs/set=50*Влажни+50*Сува Леќи на Камерата LCD Екрани Прашина Отстранување Влажни Сува Ткаенина за

DEN 80.00
DEN 114.72
-30 %
Достапност

50sets Влажно и Суво Брише Ткаенина за Чистење за Калено Стакло Екран Заштитник Мобилен Телефон Камера Таблет КОМПЈУТЕР итн Карактеристики : Професионални екран чистење хартија Сува + Влажни Брише отстрани вишокот на нечистотија Опсег : за мобилни телефони, камери, MP4, таблет Компјутери, дигитални камери, камера леќи и екрани, часовници, навигациски системи, конзоли за игри, книги, компјутери и други дигитални производи треба заштита филм. Име на производ : алкохол торба влажни поставите Специфични употреба : овој филм многу пати сам лично искуство, родителите може да се однесуваат. 1. со крпа за да го избришете екранот чисти пред еден филм, а потоа користете го држи леплива прашина исклучување на прашина на екранот. 2. Ако масло, чисто тешки дамки може да се отстранат со алкохол пакет. 3. Постојат два влажни и суви сет на алкохол пакет пакет за сет, паушал на платно, влажна крпа торба Компатибилност : за Applel i Pad Ер/4/3 за i Pad Мини/Мини Ретината за i Phone 6/6 плус/5/5 S/5В/4 S за Samsung Galaxy Tab 2 Табот 3 Note 8.0 Note 10.1 за Samsung Галакси S5 S3 S4 Забелешка 2 Забелешка 3 за HTC One М8 за Google Nexus 5/7/10
Детали За Производот :

Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Мат,Ултра-тенки,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 3G/3GS,iPhone SE,iPhone 4s,iPhone 6 плус,iPhone 6s плус,iPhone 6s,iPhone 5s,iPhone 6,iPhone 7 плус,iPhone 4,iPhone 7,iPhone 5
Со Мало Пакет:
No
Пакет:
No
На работ на работ Покриеност:
No
Бренд Име:
antirr
Компатибилен Телефон Бренд:
Apple iPhone
Одговараат на:
elephone p9000 p8000 p7000 p6000/sony xper
suit1:
xiaomi mi5 mi 5 4s redmi 3 забелешка 3 note3 забелешка 2
suit2:
meizu про 5 mx5 про mx4 про м2 забелешка мини мене
suit3:
samsung галакси s7 s6 edge/s5/s4/s3/гранд при
suit4:
Doogee T6/Х5/Х5 Pro/X6/X6 Pro/F5/F3/F3 Pro/Т
suit5:
LG g5 V10 G4 про G3 G2 nexus 5 5x/lumia 950 6
suit6:
леново атмосфера шут p1m/лимон к3 k4 k5 note/s90
suit7:
apple iphone 6s плус/6s/6/5s/5в/5/4s/4/oukite
suit8:
A000053 За iPhone 5 5S 5C 6 6S плус SAMSU
suit9:
samsung галакси A7 A8 А5 A3 J7 J5 J3 J2 J1 E7 E5
R

Производи во категоријата