.

.

За Лета Nimbus 2 3 4 7 9 10 11 12 FS517 Cirrus 13 FS518 11 9 8 12 Универзална Калено Стакло Екран Заштитник

За Лета Nimbus 2 3 4 7 9 10 11 12 FS517 Cirrus 13 FS518 11 9 8 12 Универзална Калено Стакло Екран Заштитник

DEN 204.00
DEN 239.52
-15 %
Достапност

Пред превозот имаме тест за да бидете сигурни дека можете да го користите калено стакло, на работ на калено стакло ќе помали од вашиот телефон, но тоа не ефект да го користите. Ве молиме имајте во предвид :На калено Стакло Филмот е универзална Ова е Универзална Калено Стакло Тој нема да биде совршен, тој не е оригиналниот мобилен телефон филм, не може да го прифати несовршена, ве молиме да не цел, не ја прифати контроверзии дека на следната слика е само референца, предмет на пакет примени
.Откако опремени го штити вашиот екран од scuffs, гребнатини, пукнатини и вода. Оваа Калено Стакло Филмот е Компатибилен со паметен Телефон, Без Home Копче, ве Молам за внимание!! 4. Ако ви треба целосна следење, ве Молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ", и да додадете на пари за следење. Купи $8, Ние ќе биде бесплатен превозот да се избере "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail" испорака 3. ако го предвид тоа, ве молиме не плаќаат за тоа. Карактеристики : Анти-отпечатоци слој Незаменлива допир чувствителност Отпорност и shatterproof HD оптички transmittance Лесна инсталација Топло Прашува ВНИМАНИЕ(Pls забелешка) 1.Мали меурчиња треба да исчезне во рок од 1-2days. 5, калено Стакло Филмот е универзална Пакет Листа : 1 * калено стакло Производи Покаже Подолу слики се само за да покажува карактеристики.

боја:
Летаат FS510 Nimbus 12, Летаат FS454 Nimbus 8, Летаат FS452 Nimbus 2, Летаат FS505 Nimbus 7, Летаат FS501 Nimbus 3, Летаат FS517 Cirrus 11, Летаат FS551 Nimbus 4, Летаат FS553 Cirrus 9, Летаат Cirrus 13 FS518, Летаат FS509 Nimbus 9, Летаат FS514 Cirrus 8, Летаат FS516 Cirrus 12
Употреба:
Мобилен Телефон
Пакет:
Yes
Бренд Име:
SZLHRSD
Со Мало Пакет:
No
Тип:
Пред Филмот
Карактеристики:
Лесно да се инсталира
На работ на работ Покриеност:
No
Модел Број 1:
Известување
R

Производи во категоријата