.

.

Класичен Токио Аниме Ghoul Печати Маскирани Дуксери Мажите Кул во Луди Кен Kaneki Голема Големина Дуксери Мажите Sweatshirt Улица 3XL XXS

Класичен Токио Аниме Ghoul Печати Маскирани Дуксери Мажите Кул во Луди Кен Kaneki Голема Големина Дуксери

DEN 816.00
DEN 1164.96
-30 %
Достапност


Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Облека Должина:
Редовни
Бренд Име:
LUCKYFRIDAYF
Затворање Тип:
Никој
Маскирани:
Yes
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цртан филм
Стил:
Моден
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Редовни
Материјал:
Памук,Полиестер
Дебелина:
Тенка
Број На Модел На:
токио ghoul
Тип На Објект:
Суичери
Пол:
Мажи/Жени
боја:
Сива/Црна/Бела/Сина
За сезоната:
Пролет,Есен,Зима
Материјал:
Памук
Стил:
Долг Ракав Дуксери
Име на производ:
Мажите Дуксери
Оригиналното Место:
Кина
квалитет:
Висок квалитет
Печати:
кен kaneki
R

Производи во категоријата