.

.

2017 Нова Мода Флеш Дуксери Шелдон Купер Смешно Дуксери Стил Памук Camiseta Мажите Дуксери XS-XXL

2017 Нова Мода Флеш Дуксери Шелдон Купер Смешно Дуксери Стил Памук Camiseta Мажите Дуксери XS-XXL

DEN 894.00
DEN 1103.52
-19 %
Достапност

Answer : ___________________________ NOTE : 1. Ве молиме споредете ги следниве детали големини со твое пред да купите. 2. Објектот боја може да се разликува малку, како и боја во различни вид на компјутерски монитори може да биде малку различен.
3. Ве молиме овозможи 1-2cm отстапувања поради прирачник за мерење. Ви благодариме за разбирањето !

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Затворање Тип:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Монтажни Дел:
Никој
Дебелина:
Руно
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Тип:
Редовни
Материјал:
Памук,Микрофибер
Бренд Име:
ГОРЧЛИВО КАФЕ
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
R

Производи во категоријата