.

.

50pcs Силикони Аналоген Контролер Палецот Стап Костец Капи Опфаќа thumbstick костец за Xbox360 Еден/PS3/PS4 Контролер PS4 Про Тенок

50pcs Силикони Аналоген Контролер Палецот Стап Костец Капи Опфаќа thumbstick костец за Xbox360 Еден/PS3/PS4

DEN 519.00
DEN 546.24
-5 %
Достапност


Карактеристики :
Направен од силикон, четири парчиња во еден сет, добра цврстина.
Dot моделот, додадете удобност да се игра и да прсти од лизгање.
Компатибилен со PS2/PS3/PS4/Xbox Еден/Xbox 360 контролори.
Спецификација :
Боја : Шарени (Pls остави порака за каква боја сакате)
Материјал : Силикон
Количина : 50pcs
Производ дијаметар : 2cm / 0.8 во
Пакет големина : 13.5 * 8.5 * 0.5 cm / 5.3 * 3.3 * 0.2 во
Пакет Листата :
50 * Палец Костец
Ве молиме да ни кажете каква боја не ви треба, или ние ќе ги испрати до вас по случаен избор . ви благодариме!

Број На Модел На:
YXPJ009WH*50
MicroSoft Модел:
Xbox360
Со USB:
NO
Компатибилен Марка/Модел:
Microsoft
is_customized:
NO
MicroSoft Модел:
Xbox360
R

Производи во категоријата