.

.

Мали Миленичиња Плоштадот Метал Lipping Фидер Виси Сад Пластични Стаорец Верверица Зајакот Морско Свинче Хрчак Храната Сад Јадење Случаен Боја

Мали Миленичиња Плоштадот Метал Lipping Фидер Виси Сад Пластични Стаорец Верверица Зајакот Морско Свинче

DEN 237.00
DEN 249.60
-5 %
Достапност


ЗАБЕЛЕШКА : боја ќе ја испрати по случаен избор.
Опис : Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик + Пластика
Големина на : 11*8*6.5 CM Забелешка : 1cm=0.39 инч, 1 инч=2.54 см. Пакет содржина :
1pc
НАПОМЕНА :
Ве молиме овозможи 1-5cm грешка поради прирачник за мерење.
Боите може да имаат различни како разлика екранот, ве молиме да се разбере.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!

Големина:
11x8x6cm
Бренд Име:
prativerdi
Број На Модел На:
jty
Материјал:
нерѓосувачки челик пластика
R

Производи во категоријата