.

.

Податоци Жаба Злато Позлата 1.5 М 3M Држачи за Полнење Кабли High Speed USB 2.0 Моќ Кабел За Nintendo 2DS/3DS/3DSLL/НОВА 3DSLL

Податоци Жаба Злато Позлата 1.5 М 3M Држачи за Полнење Кабли High Speed USB 2.0 Моќ Кабел За Nintendo

DEN 216.00
DEN 284.64
-24 %
Достапност

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број . НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.0 Моќ Кабел За Nintendo 2 DS/3 DS/3 DSLL/НОВА 3 DSLL
100% сосема нов и висок квалитет! Прецизност конектори за да се обезбеди висока полнење стапка. Нашата цел е задоволството на клиентите!
1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Како брзо да не продавачот брод елементи? Многу Брзо
Јас f сте задоволни со цел, ве молиме да направи 5 ѕвезди на повратни информации со цел, подобро е ако можете да ги споделите слики да ни се појавуваат детали повратни информации оценка. Како задоволни беше со продавачот комуникација? Многу Задоволни 3.01 USD-5,000 ДОЛАРИ QIWI 0. Ви овозможи да ги наплатат и да играат во исто време.01 USD-50,000 ДОЛАРИ Web Money 0.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако се од Бразил, Чиле и Аргентина , и одберете DHL/Федекс/ТНТ/UPS-от, ве молиме provise ни ја вашата ДДВ број за да им помогне на стоката помине обичај fasterly.
Премиум Со Производот
. 4) Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
2) Ако sellect DHL/Федекс/ТНТ/UPS-от Експедитивни, можеби ќе треба да плаќате данок кога ќе го потпиша кутија. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.

is_customized:
no
Nintendo Модел:
Nintendo 3DS
Бренд Име:
ПОДАТОЦИ ЖАБА
Број На Модел На:
ZSL02JYYS20
Со USB:
Yes
Компатибилен Марка/Модел:
Nintendo
Модел:
За Nintendo 3DS полнење кабел
Материјал:
24K Злато позлатен
Одговара:
За 2DS/3DS/3DSLL/NDSI/NDSILL/НОВА 3DS/НОВА 3DSLL
Трговија на големо:
Yes
R

Производи во категоријата