.

.

Помине Уметност & Алатки Нокти Датотеки 6pcs во Кутија Замена Пескарење Бендови Помине Вежба Битови Нокти Постави Алатка

Помине Уметност & Алатки Нокти Датотеки 6pcs во Кутија Замена Пескарење Бендови Помине Вежба Битови Нокти

DEN 190.08
Достапност

За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.7 (Дијаметар) cm
Пакување Кутија Големина : App 6. Русија за да се добие целосното име, ве молиме потврдете го името на примачот. сите слики во вид на снимање, текстури и слики 98% е идентичен. Како на снимање на светлината, агол и боја прикажува, физички и фотографии можеби и некои разлики!
Замена на Ноктите Вежба Битови Должина : App 4cm
Пескарење Бендови Големина : App 1. За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-10 дена да пристигнат. бидејќи тоа е прирачник за мерење, големината ќе биде 1-3 см грешка.

Тип На Објект:
Помине Уметност Опрема
Бренд Име:
МИС РОУЗ
Број На Модел На:
N028
Стоковните Квалитет, Сертификација:
3C
Големина:
1box
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
R

Производи во категоријата