.

.

Компатибилен со 12pin Mindray PM5000/6000 и T5,T6,T8 ЕКГ Машина едно парче 5 доведе кабел и предвремени leadwire,IEC или АХА.

Компатибилен со 12pin Mindray PM5000/6000 и T5,T6,T8 ЕКГ Машина едно парче 5 доведе кабел и предвремени

DEN 972.00
DEN 1296.00
-25 %
Достапност


Топло прашува : Ако ви треба IEC , ве молиме забелешка кога ќе го поставите цел, ви благодариме!

Големина:
12pin,5 lead ,AHA,snap
Број На Модел На:
YA19-2.7M5-5S
Функција:
едно парче ЕКГ-кабел и leadwire
Материјал:
Пластични
боја:
Сива
Compatibilities:
Mindray PM5000/6000,T5,T6,T8
Место на Потекло:
Кина(Шенжен)
R

Производи во категоријата