.

.

Пиво Чилер Стапчиња од не ' Рѓосувачки Челик Пиво Студ Ладење држи Пијалак Кулер Стап 2 парчиња/set кутија за пакување страна на курирската служба DHL

Пиво Чилер Стапчиња од не ' Рѓосувачки Челик Пиво Студ Ладење држи Пијалак Кулер Стап 2 парчиња/set кутија

DEN 15792.00
Достапност


Пиво Чилер Стапчиња од не ' Рѓосувачки Челик Пиво Студ Ладење држи Пијалак Кулер Стап 2 парчиња/set кутија за пакување
materail : КАКО храна одделение silcion+304 од не ' рѓосувачки челик
големина : 21.5*3.5 см
diamater : 1.6 см

Тип:
Кофи, Ладилници & Носители
Број На Модел На:
Y-13
сертификација:
CIQ
Бренд Име:
linxikeji
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Функција:
Еко-Пријателски
Кофи, Ладилници & Тип На Носители:
Пиво Чилер Стапови
R

Производи во категоријата