.

.

1PC 350ml Милениче Стаорец Вода за Пиење Шише Хрчак Зајакот Фармацевт Цилиндрични Внесувач

1PC 350ml Милениче Стаорец Вода за Пиење Шише Хрчак Зајакот Фармацевт Цилиндрични Внесувач

DEN 114.00
DEN 126.24
-10 %
Достапност


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет, од Нерѓосувачки челик топката чешми, не е лесно да се пропустливи. На запечатување гумени прстен, ефикасно спречување на печат предизвикани од Истекување Вода.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1 x Милениче Шише за Вода (без мало пакет)

.Транзиција : 1cm=10мм=0. Покривот дупка е погодно за суспензија. На прв,капе вода е природен феномен, чекање за шише притисок рамнотежа,прекинете со природни капе вода.Вода за пиење е полна,шише со главата надолу, прсти блокиран штекер,тресење нагоре и надолу постојано,ја протера пред штекер воздух . pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.28" Боја : Како на сликата прикажани Количина : 1 Компјутер
Answer : ___________________________ Note : 1. Пролетта јаже е лесно да се фиксација.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Спецификација : Материјал : Пластични шише + нерѓосувачки челик чешми Капацитет : 350ml Димензии : стан. Пиење Шише само, други додатоци демо на сликата не е вклучен! Како да го користите : 1.Со прсти допир на вода штекер, вода за да проверите дали тоа е нормално.Се притисне на мала количина на вода,бидете сигурни дека притисокот внатре и надвор од шише тело е рамнотежа.

Број На Модел На:
517E2S9594
Материјал:
Пластични шише + нерѓосувачки челик славини
Бренд Име:
Ајде да домашно Милениче
R

Производи во категоријата