.

.

Многу 10pcs ZTE MF65 21mbps 3g wifi рутер го отклучите zte модем

Многу 10pcs ZTE MF65 21mbps 3g wifi рутер го отклучите zte модем

DEN 12096.00
DEN 13440.00
-10 %
Достапност


ZTE MF65 3 G HSPA+ 21 Mbps Мобилни Жариште
ZTE MF65 3 G Мобилни Жариште е нова 3 G мобилни рутер со compelete нов дизајн од zte mf60, со повеќе модни изглед, ZTE MF65 може да поддржува HSDPA симнете до 21 Mbps и до 10 Wi Fi корисниците би можеле да пристапите на интернет преку MF65. ZTE MF65 "жешко" место може да поддржува SMS и Micro SD картичка до 32 GB.
Технички Спецификации на zte mf65 :
1, HSPA+/HSUPA/HSDPA/UMTS 2100/1900/900 (850) MHz
2, EDGE/GPRS/GSM 850/900/1800/1900 MHz
3, SPA+ Брзина : DL 21.6 Mbps/UL 5.76 Mbps
4, OLED Екран екран, 3 LED светло индикатори
5, Wi-Fi 802.11 b/g/n, 10 Wi-Fi конекции
6, Пораки : SMS
7, Меморија : Micro SD Слот, до 32 GB
8, Вграден-антена
9, Поддршка АП/СТА, Мулти SSID, WPS, IPv6
10, Димензии : 102mm x 50mm × 13.7 mm
11, Батерија : 1500m Ah
12, OS Поддршка : Win8, Win7, Windows XP, Vista, Linux, Mac OS
Логото на компанијата ,боја,пакет променлива! Ќе добиете по случаен избор

Wifi Frequence:
2.4 G
Бренд Име:
ZTE
Поддржува VPN:
No
2.4 G Wi-Fi Пренос Го Оценувате:
150 Mbps
Wi-Fi Пренос Стандард:
802.11 n,802.11 b,g 802.11
Број На Модел На:
MF65
Мрежен Протокол:
IEEE 802.11 b/g/n
Тип На Мрежа:
3G
Поддржува WPS:
Yes
ZTE Модел:
MF65
Wi-Fi Поддржани Фреквенција:
2.4 G
Вграден во Ѕид:
Yes
Поддржува WDS:
Yes
Производи Статус:
Акции
WAN Порти:
1
Безжичната:
Безжичната
Број на USB Интерфејс:
1
Max. LAN Податоци го Оценувате:
21Mbps
R

Производи во категоријата