.

.

Компатибилен 6pin Mindray PM9000, PM8000,PM7000 и Goldway ЕКГ Машина едно парче 5 доведе кабел и предвремени leadwire,IEC или АХА.

Компатибилен 6pin Mindray PM9000, PM8000,PM7000 и Goldway ЕКГ Машина едно парче 5 доведе кабел и предвремени

DEN 857.00
DEN 1008.00
-15 %
Достапност


Топло прашува : Ако ви треба IEC , ве молиме забелешка кога ќе го поставите цел, ви благодариме!

Број На Модел На:
YA20-2.7M5-5S
Големина:
6pin,5 lead ,AHA,snap
Функција:
едно парче ЕКГ-кабел и leadwire
Материјал:
Пластични
боја:
Сива
Compatibilities:
Mindray PM9000, PM8000,PM7000,MEC1000,MEC1200,Goldway
Место на Потекло:
Кина(Шенжен)
R

Производи во категоријата