.

.

Телефон Случај за Xiaomi Redmi 4 Покрие 5.0 инчен Транспарентен Ултра Тенка За Redmi4 Школка Силикон Скршен Екран Шема Fundas Гел

Телефон Случај за Xiaomi Redmi 4 Покрие 5.0 инчен Транспарентен Ултра Тенка За Redmi4 Школка Силикон

DEN 96.00
DEN 140.64
-32 %
Достапност

Ние гарантираме за да превозот во рамките на 1-3 дена по исплата потврда ( се Очекува Празник ќе го одложи ) 2.0 инчен Транспарентен Ултра Тенка За Redmi4 Школка Силикон Скршен Екран Шема Fundas Гел
Опис >>
Уживајте во 5% Попуст доколку се купи на повеќе од 3 ЕЕЗ
[Материјал] : Направен од Висок Квалитет На Мек Силикон за Xiaomi Redmi 4
[Случај Големина] : 5. Ве молиме љубезно се обезбеди вашето Име и презиме ( Обично е три name), ако сте од Русија,Или ќе го пропушти recieving вашиот парцела. Гарантиран Квалитет Гарантиран Квалитет Или Целосна Наплата Feeback : 1. Подолго Заштита од 15 дена поголема заштита по цел завршување 3. Ако имате било каков проблем со производи,ве молиме контактирајте со нас!ние ќе ви помогнат да се реши проблемот, ве Молиме да не го остави Негативни повратни информации или Отворен спор пред контактирајте со нас,ние мислиме дека добар по продажба на Услуги е дел од производите.9mm )
[Стил] : Светло Стил + Смешно Прилично Симпатична Модел На Кожата
[Функција] : Транспарентна + Ултра Тенок Тенка + Мек, Флексибилен
[Функција] : Резервни Заштитни Шок-Доказ + Отпорно на Гребење + Anti-Пропадна + Нечистотија-отпорен на
[Услуга] : Врвен Квалитет Осигурување + Брзо Брод во 1-2 дена
Капка Брод Поддршка !! Трговија На Големо Голем Попуст За Поддршка !!
Телефон Случај Шоу
Услуга : Превозот : 1.

Материјал:
За xiaomi redmi 4
Бренд Име:
WISAPI
Мало Пакет:
No
Тип:
Случај
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Големина:
For Xiaomi Redmi 4 5.0 Inch
Материјал:
100% Нов & Висок Квалитет Меки Силиконски Гел TPU
дизајн:
Скршен Екран Шема На Кожата
Функција:
Јасно TPU Случај, Силикони Случај, Гума Случај
Fundas Карактеристика:
Само Креиран За Цртање Додатоци
Телефон Случај:
За xiaomi redmi 4
телефонот ги покрие:
За Xiaomi Redmi На
телефон школка:
За Hongmi 4
Дебелина:
Ултра Тенок 0.6 mm
Продажба Начин:
промет на големо и промет на мало со
капка shpping:
Поддршка
R

Производи во категоријата