.

.

Cosrx Хијалуронска Киселина Хидра Моќ Суштината 100ml за Нега на Кожата Белење на Столетните Мазна Кожа Анти Winkles Лифт Зацврстување Убавина 1pcs

Cosrx Хијалуронска Киселина Хидра Моќ Суштината 100ml за Нега на Кожата Белење на Столетните Мазна Кожа

DEN 1244.00
DEN 1480.80
-16 %
Достапност

Cosrx Хијалуронска Киселина Хидра Моќ Суштината 100ml за Нега на Кожата Белење на Столетните Мазна Кожа Анти Winkles Лифт Зацврстување Убавина 1pcs
Карактеристики :
"Влече во внатрешноста е поголем проблем од влечење однадвор."
Хијалуронска Киселина Хидра Моќ Суштината е дневна моќ мирис кој ја храни подлабоко во внатрешноста на skinand исполнува таму со вода.
Природна влага задржување состојка, Натриум Hyaluronate е формулиран во 4,000 ппм да влажна и на сува груба кожа и да се доделат мазна текстура на кожата.

Пол:
Женски
Формулирањето:
течни
Функција:
Анти-Стареењето
Број На Модел На:
Cosrx Хијалуронска Киселина Хидра Моќ Суштината
Состојка:
Cosrx Хијалуронска Киселина Хидра Моќ Суштината
Тип На Објект:
Лицето Серум
R

Производи во категоријата