.

.

BADA Масло Adblue Автоматско Млазницата

BADA Масло Adblue Автоматско Млазницата

DEN 16800.00
Достапност

BADA Масло Adblue Автоматско Млазницата
Опис На Производот
Карактеристики и Придобивки :
Ø Низок профил, алуминиум тело-мала тежина, полесно да се справи со, нуди атрактивна, слика подобрување на изгледот.
Ø Полна рака изолатор-ги штити и млазницата и возила, и insulates корисникот раце.
Ø Задржете-отворен багажник е достапна за целосна услуга апликација-една рака контрола значи лесно поставување на проток за клиент погодност.
Ø Лесно да се замени spout-едноставно се отстрани spout задржување на завртка. Замена обезбедува и сосема нов излез проверете вентил. Колекции се достапни од TDW.
Ø Погоден за дизел, kerosene, бензин и бензин со етанол мешавини.
Ø 100% Фабрика Тестирани.
Технички Specifical
Тема
BSPT/ NPT
Spout Штекер Дијаметар
13/16' 15/16'
Влезот Големина 1"
Проток
0-60 L/MIN

Тежина:
3KG/PC
Големина:
44CM*25CM*15CM
боја:
Црвена
Карактеристики:
Маснотии Пиштол
fuction:
автоматски
R

Производи во категоријата