.

.

Ретро Коса, Накит Антички Бронза Позлатен Лист и Цвет Шноли У облик на Косата Стапови Жените Кристал Цвет Коса Додатоци

Ретро Коса, Накит Антички Бронза Позлатен Лист и Цвет Шноли У облик на Косата Стапови Жените Кристал

DEN 239.52
Достапност


Ретро Коса, Накит Антички Бронза Позлатен Лист и Цвет Шноли У облик на Косата Стапови Жените Кристал Цвет Коса Додатоци
Материјал : Висок Квалитет на цинк легура, Rhinestones кристали
Димензии : должина 3cm, ширина од 3,5 см
Тежина : 30g

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
Cenmon
Број На Модел На:
свадба коса, игли
Стил:
Етнички
Метали Тип:
Цинк Легура
Тип:
Косата Стапови
R

Производи во категоријата