.

.

Фабрика Директни! ВРВЕН Квалитет на Цртан филм Цртање Вертикална Флип СТП Кожа Мобилен Телефон Случај Покритие За Prestigio 3457 Wize F3

Фабрика Директни! ВРВЕН Квалитет на Цртан филм Цртање Вертикална Флип СТП Кожа Мобилен Телефон Случај

DEN 216.00
DEN 239.52
-10 %
Достапност


Материјал:
PU
Мало Пакет:
Yes
Бренд Име:
FSSOBOTLUN
Големина:
For Prestigio MultiPhone 3457 Wize F3
Тип:
Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
За Prestigio MultiPhone 3457 Wize F3
R

Производи во категоријата