.

.

Вистински Систем 1000D Водоотпорен Најлон Тактички Експлозијата Појас - Воена Ремени Војска Појас Тактички Gear Должност Појас

Вистински Систем 1000D Водоотпорен Најлон Тактички Експлозијата Појас - Воена Ремени Војска Појас Тактички

DEN 1236.00
DEN 1741.44
-29 %
Достапност


КАРАКТЕРИСТИКИ :
USMC Molle Airsoft Платформа Половината Појас Coyote
Направени со висока густина најлон.
1" molle платформа за приложување на дополнителни пошта, holster или додатоци.
Монтажни перница подлога на внатрешната страна.
Издржливи тока за каиш.
Прилагодлива големина.
ДЕТАЛИ :
Боја - Coyote Браун ,КП,Црна
Тежина - 510g
Материјал - Најлон
Должина - 28" 70"

боја:
OD, ACU, Дигитални Woodland
Бренд Име:
LN ОПРЕМА
Шаблон Тип:
Цврста
Сезоната:
Лето,Зима,Пролет,Есен
Ткаенина Тип:
Платно
Појас Должина:
28 70
Големина:
5*5*3.8
R

Производи во категоријата