.

.

Мото Спојки Триење Плочи за Полнење За ЈАМАХА XJR400 06 XJR400R 00-15 FJ600 84-85 FZ600 86-88 XJ600S 92-03 YX600 86-89 XJ650 80,83

Мото Спојки Триење Плочи за Полнење За ЈАМАХА XJR400 06 XJR400R 00-15 FJ600 84-85 FZ600 86-88 XJ600S

DEN 736.00
DEN 1008.00
-27 %
Достапност

Ние сме во потрага напред за формирање на успешна бизнис односи со нови клиенти низ светот во блиска иднина,И ако цел во голема количина, ве молиме контактирајте со нас. Трговија на големо е добредојден. Ако не се добие одговор од нас, тогаш ве молиме проверете го вашиот ѓубре или спам поштенско сандаче. Голема Количина, Подобра Цена.
Ако сте незадоволни со нашиот предмет или услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратни информации. Трговија на големо е добредојден. Ние сме посветени да го решат сите прашања во пријателска и задоволителен начин. Ние секогаш одговарајте на пораки во рок од 24 часа (off-должност во викенд). Ние сме во потрага напред за формирање на успешна бизнис односи со нови клиенти низ светот во блиска иднина,И ако цел во голема количина, ве молиме контактирајте со нас.
Ако сте заинтересирани за некој од нашите производи или би сакале да разговараат за сопствена цел, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Ако сте заинтересирани за некој од нашите производи или би сакале да разговараат за сопствена цел, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние секогаш одговарајте на пораки во рок од 24 часа (off-должност во викенд). Голема Количина, Подобра Цена.

Тип На Објект:
Спојката & Додатоци
Објектот Ширина:
14.8cm
Објектот Дијаметар:
16cm
Бренд Име:
DTRAD
Специјални Функции:
спојката плоча
Објектот Висина:
0.22cm
Објектот Тежина:
0.45kg
Објектот Должина:
14.8cm
Материјал Тип:
корк
R

Производи во категоријата