.

.

Свадба Бисер Headband Коса, Накит Свадба Тиара Злато Коса Додатоци Жените Headbands Со Предиво Лист Headdress

Свадба Бисер Headband Коса, Накит Свадба Тиара Злато Коса Додатоци Жените Headbands Со Предиво Лист Headdress

DEN 428.00
DEN 475.20
-10 %
Достапност


Бренд : FORSEVEN Предмет Тип : Свадба тиара / Headband Материјал : Симулирани Бисер, Цинк Легура Процес : рачно изработени Главната Боја : Злато Ширина : 6 см Должина на : 36 см Прилики : Свадбена / Партија / Матурска / Годишнината Подарок за : Невестата / Деверуша / Божиќ Подарок / Нова Година Еколошки стандарди, Противалергиски, Олово,Никел слободни

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
FD617
Стил:
Тренди
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Материјал:
бисер
Тип:
Headbands
Бренд Име:
FORSEVEN
боја:
G
Должина:
36 cm
Ширина:
6 m
Материјал:
Имитација Бисери ,Од Легиран
Тип:
Свадба Hairbands/Свадба Коса, Накит Додатоци
Прилики:
Свадба/Партија / Матурска / Годишнината
Одговараат можност за објект:
Невестата/Деверуша/Мајка/Девојка/Сопруга
dropship:
Yes
Индивидуализира:
Yes
Објектот:
Свадба Бисер Headband
R

Производи во категоријата