.

.

Електрични Миленици Пеење, Танцување Робот Кучиња Со Музика За Деца Деца Подарок

Електрични Миленици Пеење, Танцување Робот Кучиња Со Музика За Деца Деца Подарок

DEN 1192.00
DEN 1295.52
-8 %
Достапност


Спецификација :
Материјал : Животната средина Пластични+Електронска компонента
Производ големина : 18*13*21cm
Пакување Големина : 24.8*15*23.8 cm
Тежина : 800g
Функција :
Кога ќе го вклучите електронска куче, тоа ќе се игра на музика и да си одат, да пее и да танцува.
Сосема нов и добар квалитет
Совршен christams подарок за вашите деца и деца
Answer : ___________________________ Note :
Ова куче играчка треба Три 5 обични батерии. Пакет не се вклучени батерии
Пакет се вклучени :
1 x Електрични Миленичиња Куче

Состојба на Собранието:
Подготвени-to-Go
Возраст Опсег:
>5 години
дизајн:
Куче
Извор На Енергија:
Електричен
R

Производи во категоријата