.

.

Количка за Метал Вино Решетката Роман Расклопна Европски Стил Решетката Има 8 Шишиња и 8 Чаши за Дома, Бар, Кафуле - Бронза

Количка за Метал Вино Решетката Роман Расклопна Европски Стил Решетката Има 8 Шишиња и 8 Чаши за Дома,

DEN 3047.00
DEN 3311.52
-8 %
Достапност


Бренд Име:
AIBOULLY
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Железо
Инсталација Тип:
Кат Тип
Нема. на Групи:
Двојно
Тип:
Бања Полици
Класификација:
Виткање Багажник
Употреба:
Пијалоци
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
OC
Применливи Простор:
дневна соба
R

Производи во категоријата