.

.

[20PC/ МНОГУ] 10 Бои се Достапни За Nintendo Момче Боја за ГБС на капакот на Батеријата Пак Задната Врата се Покријат школка замена

[20PC/ МНОГУ] 10 Бои се Достапни За Nintendo Момче Боја за ГБС на капакот на Батеријата Пак Задната

DEN 406.00
DEN 446.40
-9 %
Достапност

Потсетување : 1.Информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални ,ние брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите фотографии со саканиот производ, со цел да се avoide проблеми , Како враќање на поштенските трошоци за погрешна купување се на трошок на купувачот. 2.Цел ќе биде предаден, од 2 - 7 работни дена . [Освен кога производот е надвор од акциите. Ако повеќе од 7 дена, ние ќе промена на следење на број и ја да ти] 3.Пристигнување време : 15-60 дена.зависи од Пост услуга во вашата земја 4. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус [пакет ќе дојде и БЕЗ Следење на Информации .Купувачот НЕ ја прифати pls не место цел] 5.Ако имате други барања. Pls ја напушти масажа за нас во вашата нарачка 6.Ние ќе ги преземе следниве пакување методи . 7. Мобилен телефон кабел производители поради малата коло мувла различни изглед може да биде малку различен, не влијае на користењето,Купувачот НЕ ја прифати pls не место на редот!

боја:
A, B, C, D, E, F, G, H, I, J, по случаен избор
Со USB:
NO
is_customized:
YES
Nintendo Модел:
Момче Боја
Број На Модел На:
YX-058
Компатибилен Марка/Модел:
Nintendo
Бренд Име:
Џинг Ченг Da
R

Производи во категоријата