.

.

Бесплатен Превозот мода машки МАЖИТЕ година свадба младоженецот Groomsmen Двојна цел одговараат џеб крпа Вратоврска kerchief градите салфетка headdress

Бесплатен Превозот мода машки МАЖИТЕ година свадба младоженецот Groomsmen Двојна цел одговараат

DEN 218.00
DEN 312.00
-30 %
Достапност

Ви благодариме.
Ако имате прашања во врска со големината, ве молиме не двоумете се да ни испратите порака,pls кажете ни ја вашата висина,тежина,дозволете ни да проверите најдобро одговара големина за вас,ви благодариме.
Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот. Превозот
Ние сме превозот Бесплатно преку e Packet Кина(за НАС ,русија и Украина купувачите) и aliexpress стандард за испорака (за други земјата на купувачите) .Големина маса не е точна. Ве молиме да ни испратите е-пошта ПРЕД да плаќаат ако сакате да го промените превозот адреса.
4)Купувачот : Здраво,продавачот,јас добиете облека,за жал тоа е премногу мала за мене.Ако у не се задоволни со предмети у orderd,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.или можете да ми кажете вашата висина и тежина и ние ќе ви помогнат. Се Враќа Рок
Во случај да сте го добиле дефект на објект или погрешен објект,pls контактирајте со нас побрзо,ние ќе се обидеме најдобро да се реши тоа,нудиме наплата или размена.Поради Русија Политика,купувачот треба полно име да го потпише пакет,па pls пополни вашето полно име и детали адреса на англиски јазик. Начин На Плаќање
Прифаќаме само alipay.
Ние брод од понеделник до петок, со исклучок на празници.

Тип На Објект:
Headwear
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Пол:
Унисекс
Материјал:
Акрилик,Полиестер
Тип:
Косата Панделки
Шаблон Тип:
Геометриски
R

Производи во категоријата