.

.

Дете возрасни taekwondo чевли дише носат-отпорни, taekwondo чевли Евра 27-45 спортски чевли воз чевли

Дете возрасни taekwondo чевли дише носат-отпорни, taekwondo чевли Евра 27-45 спортски чевли воз чевли

DEN 912.00
DEN 959.52
-5 %
Достапност


боја:
27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45
Одделот За Името:
Дете
Taekwondo Степен На Класификација:
црн појас
Бренд Име:
GINGPAI СПОРТ
боја:
Бела
Апликацијата луѓе:
Универзална
Возраст:
> 6 година
Големина:
27-45
Тип:
taekwondo чевли
R

Производи во категоријата