.

.

Друг Меи Misaki Cosplay Костим ноќта на Вештерките Носии со чорапи

Друг Меи Misaki Cosplay Костим ноќта на Вештерките Носии со чорапи

DEN 3792.00
Достапност


За Пакет
Сите наши производи ќе бидат разгледани пред превозот и ќе биде добро спакувани во случај тоа ќе биде оштетен во превозот. И ве молам не се разбере дека ние не наплата откако ќе се добие производ назад. Откако ќе го потврдите на производ од нас, ние ќе го цениме ако го оставите позитивен фидбек (5 ѕвезди) и во нашата продавница. Но, ако не сте задоволни со нашиот производ, можете да контактирате со нас најпрво пред да замине повратни информации. Ако би сакале ни да брод од страна на Кина Пост Воздух Пошта која е слободно, тоа ќе потрае подолго време за да се дојде. (Ве молиме прифатете дека ќе има мала разлика бидејќи на светлината во фотографирањето. Земете САД како пример, тоа ќе потрае околу 5 до 7 дена да пристигне од страна EMS и 3 до 5 дена страна на курирската служба DHL.
За Превозот Адреса
Ве молиме бидете сигурни дека на адреса ќе се стави кога ставање на нарачки во Aliexpress.
Вашето задоволство е наш приоритет. (Внимание : Турција и Бразил купувачи ве молиме не го изберат овој метод, бидејќи тоа не можат да пристигнат во Турција и Бразил. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви понудиме на нашите најдобри услуга и најдобрите производи.
Ве молиме да не информирате пред да го испратите назад производи, така што ќе може да добие производ без проблеми.

Големина:
S, M, L, XL, One Size
Извор:
Друг
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер
Компоненти:
Фустани
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Друг
Компоненти:
Чорапи
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Познати Фризури :
Други Фризури
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Костимот Колекции
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Памук, Полиестер
Ткаенина Тип:
Џерси
Знаци:
Цртан Лик Костимите
Извор:
Нескопосник бел
R

Производи во категоријата