.

.

Продажбата на 10 КОМПЈУТЕРИ/многу Dremel Абразивни Алатки OD19*0.5 mm, Дијамант Мелење Тркала Круг Дијамантски Дискови со 1 Бесплатно Род

Продажбата на 10 КОМПЈУТЕРИ/многу Dremel Абразивни Алатки OD19*0.5 mm, Дијамант Мелење Тркала Круг Дијамантски

DEN 664.80
Достапност

5 mm Пакување Листа : 10 Парчиња на Am19 S50 Дијамантски Дискови; 1 Парче Mandrel (бесплатно) Добредојдовте да контактирате со Софија слободно ако има било какви прашања.

Бренд Име:
tjiris
Тип:
Протеза Чисти
Тип:
дијамант сечење диск
Цел:
За сечење и брусење протези, стакло, керамика и така натаму
квалитет:
Висок квалитет
Обликот:
Целосно обложени
Слој страни:
Од една страна се обложени
Дијаметар:
19mm
Дебелина:
0.5 mm
R

Производи во категоријата