.

.

LED вградна светилка Таванот светилка светлина КОЧАН Вистински 3W 5W, 36W 60W Халоген Замени, Чиста Природа Топло бела 110 220 V led осветлување 1pcs

LED вградна светилка Таванот светилка светлина КОЧАН Вистински 3W 5W, 36W 60W Халоген Замени, Чиста Природа

DEN 184.00
DEN 230.40
-20 %
Достапност

65 kg; 9kg/8kg; 19kg/kg 16. Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.
* Суровина целосна проверка пред производство. Па y ou може да треба плати обичај du парти кога ќе ја прими пратката,pls се разбере. Било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас. Tks Надевам дека ќе ни даде позитивни 5 ѕвезда повратни информации . Брод во рок од 1-2 работни дена по потврдена исплатата. На ставки цената не се вклучени далечински такса и обичај должност, или било комисија обвинет од страна DHLfor сопствени грешки или магацин за складирање на трошоците.
Обичај услуга : Лого, Поле Етикета, боја, w, модел
Попусти се нудат врз основа на цел количини .Превозот порт : Шенжен, Кина.62/ еез
Б uyer Заштита :
1.5*W20*H 1 0cm; L47. Сите led вградна светилка модели во големи на акции . Ние ќе ви помогнат да се реши тоа . Оваа вградна светилка направени од високо квалитетна метални материјали, безбедно и долг животен век. Совршени за дневна соба, сала, канцеларија, продавница, супер пазарот, хотели, итн
Долг животен век
Инстант почеток, без светкави
Цврста Состојба, shockproof
Се заштеди енергија повеќе од 90% од обичните светилки
Долго време работат, 12 часа/ден е добра, производство на ниска топлина
Без Мешање рф
Без жива или други опасни материјали, спогодба со Ro Hs
Работна средина -20 centigrade-65 centigrade , погоден за необичен клима
Производот е се слики ги покажуваат :
За Линии За Производство На :
Широка примена :
Плаќање : да ја прифатиме Alipay, Запад Union, Paypal, TT. На DHL,FEDEX,UPS-от,ТНТ нормално време на испорака за 3-7 работни дена., па тоа веројатно ќе потрае подолго време за вашите елементи за да се дојде до крајната дестинација.
За НАС : Светла Led диоди е професионална LED производител во Кина,Нашата цел е да се обезбеди на нашите клиенти и.

Wattage:
3W Equal 36W Halogen, 5W Equal 60W Halogen
Бренд Име:
LEDSONLINE
Материјал:
Алуминиум
Боја На Каросеријата:
Бела
Примена:
Foyer
Е dimmable:
No
Извор На Енергија:
AC
Напон:
90-260V
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Гаранција:
2 години
Моќ Толеранција:
5%
Број На Модел На:
3W 5W
Тип На Прекинувач:
no
Извор На Светлина:
КОЧАН led buld
R

Производи во категоријата