.

.

Инженери М5-М12 Реверзибилна Бар Т-Рачка Умре Поставите Ratchet Допрете Клуч

Инженери М5-М12 Реверзибилна Бар Т-Рачка Умре Поставите Ratchet Допрете Клуч

DEN 781.00
DEN 858.24
-9 %
Достапност

Име на производ : Ratchet Допрете Клуч;Материјал : Метал Капацитет Опсег : 5mm-12mm/ 3/16" - 5/16";Големината на Телото(Прибл.) : 2x 8.5 cm / 0.8" x 3.3"(D*H) се Справи со Големина : 10x 0.7 cm / 3.9" x 0.27" (L*D);Вкупната Големина : 8.5 x 10 x 2cm/3.3" x 3.9" x 0.8" (L*W*H) Боја : Сребро Тон;Тежина : 283g Пакет Содржина : 1 x Ratchet Допрете Клуч Опис на Производот 5мм-12mm Т-Рачка Ratchet Допрете Клуч Machinist Алатка.Мала Големина На Т-Рачка Допрете Клуч-Чак Тип М5-М12.Употреба : За Славини М3-М8 Карактеристики : Т-Рачка Ratcheting Допрете Клучеви Три позиција опрема кутија за брз, ефикасен ratcheting акција.Дизајниран за употреба со славини, а исто така може да се користи на левата рака допрете го, reamers, завртка цедење и други алатки со квадратни месо тело.Knurled орев за затегнување. Ratchet Акција со три позиции : напред, се јават и заклучување.Идеален за употреба во ограничени области.

Број на Парчиња:
1
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
M5-М12
Тип:
Други
R

Производи во категоријата