.

.

Жените Секси долна Облека Поставите Babydoll Секси Еротски Костими Градник Sleepwear долна облека Nightwear Транспарентен Conjoined Teddies GC077

Жените Секси долна Облека Поставите Babydoll Секси Еротски Костими Градник Sleepwear долна облека Nightwear

DEN 298.00
DEN 392.16
-24 %
Достапност

Секој Објект Е, Ние Внимателно Одбрани! Вашето задоволство е наша извршување
Опис : Состојба : 100% Сосема Нов Специјална Употреба : Егзотични Облека , секси долна облека во Боја : како на слика покажува Само една големина слободни големина ,одговара за хип околу 90-102cm ,половината околу 58-80см ,биста околу 86-100cm. Ве молиме не се отвори спор пред тоа време ако пратката не пристигнување. Ако тоа се случи, само контактирајте со нашата служба за корисници, што ќе ви помогне да ги проверите и да го решат секој проблем. Превозот нормално трае 30 до 60 дена(руската Федерација 90days), додека ќе има одложување за нешто што не може да се контролира (како што се лошите временски услови).Добредојде и фала u за шопинг , Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-Маил. Убаво комуникација е најдобар начин да се решат проблемите. Ви благодариме за вашата поддршка и доверба.
Превозот : ве Молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите. ВИСИНА : 155~175 CM БИСТА : 30~37 INCHES = 77~100 CM ПОЛОВИНАТА : 26~30 INCHES = 66~80СМ КОЛКОВИТЕ : 30~38 INCHES = 76~102 CM Модел : Висина : 170cm; Тежина : 53 KG; Биста : 92cm(35inches); Половината : 62cm(25inches); Колковите : 96cm(36inches) Пакет : 1 X секси носат (едноставна пакување) Не вклучувајќи долна облека и чорапи ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!! Користи слична облека да се споредат со големина.

Посебни Употреба:
Егзотични Облека
Долна Облека Тип:
Сет
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Акрилик,Памук,Полиестер Мешавини
Бренд Име:
candyway
Декорација:
Чипка
Жените Секси Долна Облека Поставите Babydoll Секси:
Еротски Костими Градник Sleepwear Долна Облека Nightwear Секси Транспарентен
R

Производи во категоријата