.

.

LANBAOSI година Секси Дами Термички Underwears Лесна Антибактериски и Топло, Долго Џонс Жените Тело во Облик на долна облека Поставува

LANBAOSI година Секси Дами Термички Underwears Лесна Антибактериски и Топло, Долго Џонс Жените Тело

DEN 364.00
DEN 383.52
-5 %
Достапност


Материјал : Термички Влакна, Modol+Памук+spandex Thermals Големина : Топ : Должина 22", Градите 25", Ракав 21" Големина : Панталони : Должина 33", Половината 16"-28", Хип 22"-30" Симпатична и удобен долго џонс, зима термички база слоеви.
LANBAOSI 2016 година Секси Дами Термички Underwears Лесна Антибактериски и Топло, Долго Џонс Жените Тело во Облик на долна облека Поставува
Answer : ___________________________ Note : Ова предмети само во продажба во сад на Америка
На Storehouse е во САД. 2) : во Комбинација превозот е прифатлив 3) : Само ако би сакал да го плати превозот од EMS, тогаш ние можеме да брод од DHL/Федекс наместо со време на испорака 3-5 дена по испорака.Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката.Овие трошоци се на купувачот одговорност. Пакетот Вклучува : 1 Сет Врвот и Дното Термички долна облека Сет (Било Додатоци не е вклучена)
Плаќање
1).Плаќањето мора да се изврши во рок од 72 часа од нарачката.
Ние ќе брод во 48 часа, а вие ќе го добиете во 9 дена во САД.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување 4).

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Долго Џонс
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Памук,Модални,Spandex
Дебелина:
Тенка
Пораст Тип:
Средината На Пораст
Материјал Состав:
Памук+Модални+Spandex
Број На Модел На:
brj073
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Долго Џонс
Производот Категорија:
термички долна облека поставува
R

Производи во категоријата