.

.

1.56 Слободни Форма Прогресивна Леќи Мултифокалната Наочари Myopia Рецепт Presbyopia Оптичка Леќа Прилагодено Леќа

1.56 Слободни Форма Прогресивна Леќи Мултифокалната Наочари Myopia Рецепт Presbyopia Оптичка Леќа Прилагодено

DEN 2304.00
Достапност

Повратни информации Што се стреми да се подобри себеси во однос на услугата, квалитет, итн. Тоа ќе биде високо го ценат ако може да ни остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации, што ќе биде голем поттик за нас. Ве молиме овозможи време за нас, да бидете трпеливи, негативна повратна информација не реши ништо, ви благодариме за вашето разбирање и соработка. Ние се отсече маргина од страна на трговецот и директно да го продаде стоката од фабриката за вас потрошувачите.Доколку ставката што сте ја примиле е неисправен ИЛИ Понекогаш нештата едноставно не одговара на начинот на кој ви се допаѓа, ве молиме испратете ни e-mail преку Aliexpress систем во рок од 14 дена.
Ќе добиете она што го гледате, и поседувате вредност.56 Слободни Форма Прогресивна Леќи Мултифокалната Наочари Myopia Рецепт Presbyopia Оптичка Леќа Прилагодено Леќа

v
Водич на
Како да се цел еден пар на рецепт очила?
Step1 : Цел на оптички рамка ќе фаворизира во нашата продавница;
Step2 : Изберат соодветни леќа (можете да консалтинг нас);
Step3 : Испрати вашиот RX (рецепт) и други барања до нас преку кратка порака. Испорака Детали Ние ќе брод објектот преку Кина Пост Воздух Mail услугата (околу 35-50 бизнис дена), ако треба express,или друг начин,ве молиме контактирајте со нас на прво место.

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Леќи
Леќи Материјал:
CR-39
Пол:
Мажи
Бренд Име:
Подобро Само
Број На Модел На:
1.56 Индексот Стандард Прогресивни
Обложување:
HMC
Леќа Тип:
1.56 Индексот Стандард Прогресивни
погоден:
Мажи & Жени
боја:
Јасно
Функција:
EMI, HMC
моќност:
Минус, Плус
додај:
+0.75~+3.50
R

Производи во категоријата