.

.

60kw моќ volt генератор рикардо мотор brushless мотор

60kw моќ volt генератор рикардо мотор brushless мотор

DEN 163906.08
Достапност


60kw моќ volt генератор рикардо мотор brushless мотор

Номинална моќност:
60KW
Номинална Напон:
220/380V 110V/220V 230V/400V
Номинална Струја:
108A
is_customized:
Yes
Брзина:
1500/1800RPM
Број На Модел На:
HQR60SGF
Фреквенција:
50/60Hz
Излез Тип На:
AC Три Фаза
моторот:
Рикардо
Ладење метод:
вода за ладење
Фактор на моќност:
0.8 заостанува
Побудување тип:
Brushless Само-возбуден
почнувајќи метод:
Електрични Почетна
Гаранција:
12 месеци/1000 часа
Изолација Одделение:
H
Заштита одделение:
IP22/IP23
Сертификат:
CE/ISO9001/ISO14001
R

Производи во категоријата