.

.

5xpcs 3.7 V 1500mAh 504050 Литиум Полимер LiPo Батерија За Mp3 MP4 MP5 DVD ПОДЛОГА мобилни bluetooth таблет компјутер

5xpcs 3.7 V 1500mAh 504050 Литиум Полимер LiPo Батерија За Mp3 MP4 MP5 DVD ПОДЛОГА мобилни bluetooth

DEN 595.00
DEN 815.52
-27 %
Достапност

Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3 > вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето 4> Големина : 5 mm(H)*40mm(W)*50mm(L) 5 > Оценка : DC3. бидејќи цел, ние прифаќаме Зачувам; Ние ќе брод да ја стандардната адреса во Зачувам.7 v 1500m Ah 504050 Литиум полимер батерија. Превозот на Сите Пакет ќе превозот од 48 часа, освен празник & викенд ден.Преносни размена уреди : ПОС, Корисна, Отпечатоци машина, преносливи акции машина.
Литиум полимер Li-ion Батеријата Банка Апликација
1. ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било.Телекомуникациски : мобилен телефон, веб телефон, interphone, Bluetooth слушалка.7 V 1500m Ah Литиум Полимер батерија на DIY батеријата за mp3,mp4,mp5,gps,psp, bluetooth слушалките ,моќ банка,e-boos,DVD,СРЕДИНАТА,РАМПА.
Ако сакате да го прилагодите големина според вашата батерија,
Ве молиме контактирајте со нас,
Ние ќе ви препорача да се прилагодите,
Ние ќе го искористите на најдобар квалитет и услуга за вас,
Бидејќи ние сме извршување на бренд за квалитет,
Се надеваат дека ќе имаат повеќе бизнис соработка со вас, ви благодарам.Осветлуваат уреди : рудар светилка, searchlight.Други : играчки, модели
3.7 V 1500m Ah Пакет вклучува :
5x PCS 3. Плаќање ве Молиме заврши плаќање во рок од 3 дена.

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
504050
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Тип:
Стандардна Батерија
Бренд Име:
Литар енергија на батеријата
Поставете Тип:
Само Батерии
Номиналниот Капацитет:
1351-2199mAh
Големина:
504050
Напон:
3.7V
Количина:
5pcs
Функција:
Батерија
Состојба:
100% Сосема Нов
Место на Потекло:
Кина
Тежина:
20g
is_customized:
Yes
R

Производи во категоријата