.

.

Литар енергија на батеријата 3.7 V литиум полимер батерија MP3 точка читање пенкало MP4 возење рекордер 432540 снимање пенкало 430mAh

Литар енергија на батеријата 3.7 V литиум полимер батерија MP3 точка читање пенкало MP4 возење рекордер

DEN 245.00
DEN 335.52
-27 %
Достапност

7 V
Во текот тековната заштита 3.20 V
Со текот на испуштање заштита напон 0.
Батеријата големина е како што следува :
Батеријата модел : 432540
Капацитет : 430m Ah
Номинална напон 3.
*Забелешки : Не-човек-направени штета за слободни трошоците за суровини и вештачко одржување.4 v батерии, мобилни моќ батеријата пак, 3.25 V Повторно, CV (постојан притисок 4.
*Шест месеци гаранција за гаранција.Оваа батерија е екстра долг живот за сите вашата батерија напојува уреди
Превозот услови
* 2-100pcsПревозот со шведските пакети,за 45-55 дена пристигнување.Обезбедува одлични континуирано извори на енергија на вашиот уред 4.3 продажни тимови и 5 КК и по-сервис тимови.
Начин на плаќање
Услуга по
*Забелешки : Нема појава нула и без вештачки штета. 2 ако купувачот во отсуство на контакт со нас под премисата на приемот на стоката што е основен прифаќање на стоката, и да ги прифатиме правилата на Taobao во правилата на површината.0 C
Стандард полнење метод : CC 0.2 V Задолжен да ја полните тековната 0.Топла продажба ширум светот,многу клиенти prefect предмети одлични перформанси.75 V
Задолжен за заштита на критичниот напон : 4 .7 V
Полнење напон 4.05 C; &ле
полнење на струјата : 1 Cm A (макс) на Испуштање на критичниот напон : 2.Висока густина на енергија, долг живот батерија 5.26 V
Испуштање температура : C~; -20 + C; 60
Време на полнење : 1-3 Часа (стандард); 1 Часот (брзо)
висока сигурност : не експлозија, нема оган, итн.

Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Број На Модел На:
432540
Бренд Име:
Литар енергија на батеријата
Поставете Тип:
Само Батерии
Номиналниот Капацитет:
430mAh
Големина:
432540
Применливи модели:
Други
Цел:
Универзална Батерија
Батеријата:
SD
Капацитет:
430mAh
По продажба на Услуги:
Други
Батеријата Својства:
соберат
is_customized:
Yes
R

Производи во категоријата