.

.

10pcs [SD] 3.7 V,120mAH,[402020] Полимер литиум јонска / Li-ion батерија за ИГРАЧКА,МОЌ БАНКА,GPS,mp3,mp4,мобилен телефон,говорникот

10pcs [SD] 3.7 V,120mAH,[402020] Полимер литиум јонска / Li-ion батерија за ИГРАЧКА,МОЌ БАНКА,GPS,mp3,mp4,мобилен

DEN 684.00
DEN 937.44
-27 %
Достапност

Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето 4> Големина : 4 mm (H)*20 mm (W)*20 mm (L) 5 > Оценка : DC 3.7 V 120 m Ah
Модел : 402020
Капацитет : 120 MAH
Напон : 3.7 V
Димензии : Должина 20 MM 20 MM ширина дебелина 4 MM

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Тип:
Стандардна Батерија
Број На Модел На:
402020
Бренд Име:
Литар енергија на батеријата
R

Производи во категоријата