.

.

Трговија на големо 10 компјутери 3.7 V 1800mAh 504760 Литиум Полимер Li-Po Батерија DIY Батеријата За Mp3 MP4 MP5 GPS PSP Vedio Игра играчки

Трговија на големо 10 компјутери 3.7 V 1800mAh 504760 Литиум Полимер Li-Po Батерија DIY Батеријата За

DEN 1401.00
DEN 1919.52
-27 %
Достапност

7 v 1800m Ah 504760 литиум батерија.
Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето 4> Големина : 5 mm(H)*47 mm(W)*60 mm(L) 5 > Оценка : DC3. Превозот на Сите Пакет ќе превозот од 48 часа, освен празник & викенд ден. Плаќање ве Молиме заврши плаќање во рок од 3 дена. бидејќи транзит време е високо зависна и е предвидено од страна на Поштенски Услуги. Повратни информации Гаранција Сите предмети се продава од нас се опишани на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness од наша страна, Ако точка е избега од нормална употреба, пријави се на располагање во рок од 30 дена по купувачи примање на објектот, парите назад откако ќе примен објект! Врати објектот има да биде нов, unworn и во неговата оригинална состојба; Купувачот го врати defectives објект на свој трошок, ќе биде одговорен за трошоците за превозот вратам на вас , а ние ќе reship замена за вас, откако ќе ги примите се враќа. обичај задоцнување или данок.7 V 1800m Ah Пакет вклучува :
10 x 3. ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било.
Ако сакате да го прилагодите големина според вашата батерија,
Ве молиме контактирајте со нас,
Ние ќе ви препорача да се прилагодите,
Ние ќе го искористите на најдобар квалитет и услуга за вас,
Бидејќи ние сме извршување на бренд за квалитет,
Се надеваат дека ќе имаат повеќе бизнис соработка со вас, ви благодарам.

Батерија:
Yes
Број На Модел На:
SD504760
Пакет:
Yes
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Тип:
Стандардна Батерија
Бренд Име:
Литар енергија на батеријата
Поставете Тип:
Само Батерии
Номиналниот Капацитет:
3800mAh
Големина:
Length
Функција:
Батерија
Модел:
504760
Количина:
10pcs
Тежина:
33g
Место на Потекло:
Кина
is_customized:
Yes
R

Производи во категоријата