.

.

мала големина 3.7 v 230mah батеријата/ li полимер батерија SD 501830

мала големина 3.7 v 230mah батеријата/ li полимер батерија SD 501830

DEN 228.00
DEN 312.00
-27 %
Достапност

Според точката 4. Капацитет споредба на секоја температура, мери празнење со константна струја 0.мини звучник,видео пенкало.5 g
17
Температура
Карактеристики
1.Капацитет : 230m AH
3.Преносни електрични , Massager.

Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Број На Модел На:
501830
Бренд Име:
Литар енергија на батеријата
Поставете Тип:
Само Батерии
Номиналниот Капацитет:
MAH
Големина:
5x20x30mm
Услуга:
Продавница гаранција
Батеријата Својства:
оригиналниот
is_customized:
Yes
R

Производи во категоријата