.

.

Трговија на големо 10 компјутери 505068 Акумулаторот 3.7 V 2000mAh Литиум Полимер Li ion Батерија За Мобилни Моќ Банка DIY Таблета

Трговија на големо 10 компјутери 505068 Акумулаторот 3.7 V 2000mAh Литиум Полимер Li ion Батерија За

DEN 1296.00
DEN 1775.52
-27 %
Достапност

Повратни информации Гаранција Сите предмети се продава од нас се опишани на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness од наша страна, Ако точка е избега од нормална употреба, пријави се на располагање во рок од 30 дена по купувачи примање на објектот, парите назад откако ќе примен објект! Врати објектот има да биде нов, unworn и во неговата оригинална состојба; Купувачот го врати defectives објект на свој трошок, ќе биде одговорен за трошоците за превозот вратам на вас , а ние ќе reship замена за вас, откако ќе ги примите се враќа. Плаќање ве Молиме заврши плаќање во рок од 3 дена.Преносни канцеларија уреди : Лаптоп, PDA, преносни electrograph, пренослив печатач.7 V 2000m Ah 505068 литиум полимер батерија.Преносни размена уреди : ПОС, Корисна, Отпечатоци машина, преносливи акции машина.Телекомуникациски : мобилен телефон, веб телефон, interphone, Bluetooth слушалка.7 V 2000m Ah Пакет вклучува :
10pcs 3.is_customized : Да
Ако сакате да го прилагодите големина според вашата батерија,
Ве молиме контактирајте со нас,
Ние ќе ви препорача да се прилагодите,
Ние ќе го искористите на најдобар квалитет и услуга за вас,
Бидејќи ние сме извршување на бренд за квалитет,
Се надеваат дека ќе имаат повеќе бизнис соработка со вас, ви благодарам.

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Тип:
Стандардна Батерија
Број На Модел На:
505068
Бренд Име:
Литар енергија на батеријата
Поставете Тип:
Само Батерии
Номиналниот Капацитет:
1351-2199mAh
Големина:
055068 505068
Функција:
Батерија
Модел:
055068 505068
Номиналниот Напон:
3.7 V
Количина:
10 Компјутери
Тежина:
35g
Место на Потекло:
Кина
користат за:
моќ банка,таблет компјутер,лаптоп,nootbook...
R

Производи во категоријата