.

.

Дијамантски крст бод кристал мозаик дијамант поставува целосна декоративни diy дијамант сликарство maple leaf дијамант везови сценографијата Y850

Дијамантски крст бод кристал мозаик дијамант поставува целосна декоративни diy дијамант сликарство maple

DEN 246.00
DEN 481.44
-49 %
Достапност


Големина:
30x20, 40x30, 50x40, 60x50
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Сценско
Стил:
Европа
Бренд Име:
Каи Пинг Меи Парк
Форма:
Еден
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Плоштад
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Број на Бои:
30-45
R

Производи во категоријата